SON DAKİKA
hava
Advert
Google News

NAZİZM VE SİYONİZM AYNI MİKROPTUR

Son Güncelleme :

2023-12-04 12:43:21

Irkçılık bir mikroptur.

Nazizm ve Siyonizm ikisi de ayrı mikrop değil aynı mikroptur.

Mikrobun adı ırkçılıktır. Irkçılık mikrobu, bir Mikrobun, bir hastalığın vücutta metastaz yapması gibi çeşitli şekillerde ortaya çıkar.

Irkçılık mikrobu, yeri gelir Nazizm olur, yeri gelir Faşizm olur, yeri gelir Siyonizm olur. Mikrop nasıl girdiği bünyeyi ele geçirip alt üst ederse, ırkçılık mikrobu da insanlığı ele geçirirse alt üst eder.

Bütün zalimler ırkçıdır. Firavun, Nemrut, Dahhak, Mezdek, Hürmüz, Haccac, Neron, Ebu Cehil, Ebu Lehep, Cengiz, Hitler, Bush, Biden, Netanyahu ve benzerleri hepsi birer ırkçıdır ve vücutlarında (beyinlerinde) ırkçılık mikrobu dolaşmaktadır.

Bünyelerinde ırkçılık mikrobu oldukları için, ha Nazizm, ha Siyonizm. İkisi arasında hiçbir fark yoktur.

İkisi arasında fark olmayan değersiz, olumsuz, korkutucu ya da kirli şeyler için iki ucu pis değnek, bir paslı madalyonun iki yüzü, bir çürük elmanın iki tarafı, insanlara korku salan iki başlı ejderha, tuvalet taşında ayak konacak iki yer, bu tür iki yan yana ya da yapışık şeyler için ne kadar teşbih (benzetme) yapılırsa yapılsın, o iki şeyin kökeninin kirli  pis, korkutucu ve tehlikeli olduğu gerçeğini açıklamaktır asıl maksat ve bu iki şeyden birisi Nazizm, diğeri Siyonizm’dir. Aralarında fark yoktur.

İki ucu pis değnek, bir paslı madalyon, bir çürük elma, insanlara korku salan iki başlı ejderha, tuvalet taşı eşittir, ırkçılık.

Irkçılık, korkutucudur, pistir, tehlikelidir ve necistir. Irkçılar da korkutucudur, pistir, tehlikelidir ve necistir.

Irkçılık ayaklarımın altındadır.

Irkçılık hem Kur’an’da ve hem de Hadislerde yasaklanmıştır.

Bu hususta iki ayet-i kerime ve iki hadis-i şerif mealini aşağıda sunuyorum.

Ayet-i Kerime’ler :

Ey insanlar! Sizi bir erkekle bir kadından yarattık. Hem de sizi şubeler ve kabilelere ayırdık ki, birbirinizi tanıyasınız. Şüphesiz ki, Allah katında en şerefliniz, takvaca en ileride olanınızdır." (Hucurât Sûresi, 13)

"Bütün mü’minler kardeştir; öyleyse kardeşlerinizin arasını düzeltin ve Allah’a gönülden saygı besleyip O’na karşı gelmekten sakının ki O’nun rahmetine erişesiniz." (Hucurât sûresi, 10)

Hadis-i Şerif’ler:

“Ey insanlar! Şunu iyi bilin ki, Rabbiniz birdir, atanız da birdir. Arap’ın Arap olmayana, Arap olmayanın Arap’a; beyazın siyaha, siyahın beyaza takva dışında bir üstünlüğü yoktur.”

"Ey İnsanlar! Allah sizden cahiliye gururunu ve atalarla övünme adetini gidermiştir. İnsanlar iki gruptur: İyi, takva sahibi, Allah katında değerli kişi ve günahkar, bedbaht, Allah katında değersiz kişi. İnsanlar Adem'in çocuklarıdır. Ve Allah Adem'i topraktan yaratmıştır.”

Bu ayetler ve hadisler bir gerçeği açık bir şekilde ortaya çıkarıyor: “Şuurlu bir Müslüman’ın ırkçı olması mümkün değildir.”

Allah bizleri cehaletten uzak eylesin.

Irkçılık bir cahiliye dönemi alışkanlığıdır.

Irkçılık, İslam’da olmadığı gibi elbette bozulmamış ve tahrif edilmemiş özgün Musevilikte ve özgün Hristiyanlık’ta yoktur.

Ne var ki Yahudiler, Tevrat’ı bozdular ve Hahamlar Tevrat’a uydurma şeyler kattılar.

Siyonizm, tahrif edilmiş Tevrat ya da başka Yahudi dini kitaplardan kaynaklanan bir sapkınlıktır. Öyle bir sapkınlık ki Yahudiler, kendilerini üstün ve seçilmiş ırk sanıyor.

Seçilmiş ve üstün ırk fikri Hitler’de yani Nazizm’de de var.

Öyleyse ne oluyor bu durumda.

Nazizm ve Siyonizm aynı oluyor.

Sözü uzatmaya gerek yok, Nazizm ve Siyonizm aynı mikrobun iki farklı tezahürüdür. O mikrop ırkçılıktır.

Irkçılık ile milliyetçilik aynı değildir.

İnsan milletini sevip de onun için çalışırsa bu milliyetçiliktir. Ancak milletini sevmekten öte onu üstün ve seçilmiş görürse o işte tehlikeli, korkutucu ve pis bir şey oluyor ki o ırkçılıktır ve ırkçılığın atası şeytandır. İlk ırkçı şeytandır.

Allah bizleri şeytandan ve şeytan gibi ırkçılardan ve en başta da Siyonistlerden ve Nazi’lerden korusun. Amin.

Ne acıdır ki Nazizm zulmüne maruz kaldığını iddia eden Siyonist Yahudiler, Nazi’lerden daha şiddetli zulmü ve katliamları Filistin’de Müslümanlar üzerine bomba yağdırarak, çoluk çocuk demeden, sivil asker ayırmadan ve kadın erkek dinlemeden melunca işlemektedir.

Bu yeryüzünde Siyonistlerden daha adi, daha zalim ve daha aşağılık bir yaratık görülmedi.

Allah (cc) onların köklerini kessin, soylarını kurutsun ve sonlarını getirsin. Aksi halde tüm insanlığın sonunu o melunlar getirecek.

Dualarım tüm insanlık içindir. Beddualarım zalimleredir.

Bize selam, bize iki cihanda esenliktir. Vesselam.

YORUM ALANI

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.

DİĞER YAZILARI